KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14088337
nr 1408 8337
Träsnitt
5 st, Japan, 1900-tal. Motivet: 22x34cm, yttermått inklusive ram: 36x47cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:10:33
150 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr